Górskie widoki Doliny i potoki Zalew soliński Ciekawe miejsca Fotografie 

 

 

Moje marzenie to wejść na szczyt świata - czyli na ośmiotysięcznik, obawiam się jednak że nie poprzestałbym na jednej wyprawie, i tyle by mnie znajomi widzieli. A przyjaźni mam kilka i lgnę do nich jak chmury do nieba. 

Kolejne życiowe pragnienie to żyć wiecznie i móc podróżować po całym świecie. Zwiedzić Azje i wschodnią część Europy. Zachodu mam dosyć ponieważ pcha się drzwiami i oknami do mojego domu. 

W przyszłości zamierzam wybudować drewniany dom i o poranku grać na bębnach. Wieczorem układać słowa i malować pejzaże na ścianie.

Podziwiam Zubowa, który wyjechał z dużego miasta i zaszył się w Bieszczadach. Rzucił życie za jakim wiele osób tęskni – nie wiedzieć czemu.

 

Drugim moim idolem jest bohater filmu "Prosta historia" w reżyserii: David Lynch, facet przejechał kilka Stanów na kosiarce do trawy by spotkać się ze swoim bratem.
 
Osobiście:
Życie biorę z ryzykiem popełnienia czegoś innego. Jeśli żyć to pełnią barw i dźwięków. 

 

Ostatnimi czasy
Zwiedziłem trochę Polski i przywiodło mnie do z powrotem do Rzeszowa; tutaj ściągnęła mnie moja żona.
Przewędrowałem drogi ukochanej stolicy i tej która niegdyś taką była. oczywiście ważną rolę odegrały góry były nimi Beskid Niski i Mały, oraz Tatrach polskie i słowackie jednak wracam w Bieszczady bo przecież od tego zaczęła się moja zachwyt do gór.
 
Bieszczady to esencja moich wzruszeń, fotografia to hobby które pomaga mi zapamiętać te chwile.

 

 

oto moja zbójecka chata

 

Obudzony ze snu
Choć jeszcze sen wart snu swego
Wstaje niechętny dnia
Lecz wstać muszę do codzienności
 
Zmuszony o świcie
otwieram swe oczy zmęczone
Nie!!!... krzyczę. Czy muszę?
To moje oczy...
Lecz ciało posłusznie wstaje
to moje zimowe bujanie sie na śńiegu